Stypendium Wójta Gminy Czarna w roku szkolnym 2018/2019 za najwyższą średnią w szkole otrzymała:
Michalina Bieszczad - klasa III gimnazjum, średnia ocen: 5,17
Nagrodę Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali:
Magdalena Wstawska - za wysokie wyniki uzyskane na egzaminie gimnazjalnym.
Agata Stolarczyk – otrzymuje Nagrodę Dyrektora za aktywne i systematyczne uczestnictwo w pracach szkoły i środowiska lokalnego. Godne reprezentowanie szkoły na różnorakich konkursach artystycznych, działalność w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu, aktywne uczestnictwo w akademiach szkolnych, rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności. Za prezentowanie wysokiej kultury osobistej, wrażliwości na potrzeby innych oraz nienaganną opinię w środowisku szkolnym.
Roksana Sawicka – otrzymuje Nagrodę Dyrektora za to, że na przestrzeni trzech ostatnich lat może poszczycić się 100 % frekwencją na zajęciach.
Puchary od Radnej Pani Anny Popielarczyk dla najlepszego sportowca otrzymali:
Agata Stolarczyk i Filip Skrzek - klasa III gimnazjum
Oliwia Piróg i Dominik Szatko - klasa VI
Nagrody dla uczniów ufundowane przez Radę Rodziców
Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce w klasach I-II otrzymali:
- Laura Nicoś kl. II
- Emilia Szęszoł kl. II
- Paulina Michoń kl. II
- Dawid Wstawski kl. II
- Mateusz Babik kl. I
- Oskar Daniek kl. I
- Ksawery Ferenc kl. I
- Paweł Kozioł kl. I
- Julia Kramarczyk kl. I
- Maria Małek kl. I
- Emilia Milas kl. I
- Filip Milas kl. I
Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce:
- Kinga Wstawska kl. IV
- Anna Longosz kl. IV
- Michał Nowak kl. V
- Aleksandra Naleźny kl. V
- Dominik Szatko kl. VI
- Karolina Naleźny kl. VII
- Michalina Bieszczad kl. III G
- Magdalena Wstawska kl. III G
- Agata Stolarczyk kl. III G
Nagrody książkowe za 100% frekwencję otrzymali:
- Ksawery Ferenc kl. I
- Paweł Kozioł kl. I
- Roksana Sawicka kl. III G
Dyplomy dla najlepszego czytelnika otrzymali:
- Filip Milas kl. I
- Ksawery Ferenc kl. I
- Maria Małek kl. I
- Marcelina Smagacz kl. I
- Paulina Michoń kl. II
- Emilia Szęszoł kl. II
- Dawid Wstawski kl. II
- Kinga Wstawska kl. IV
- Aleksandra Naleźny kl. V
- Katarzyna Naleźny kl. III G
- Magdalena Wstawska kl. III G
- Agata Stolarczyk kl. III G
Dyplom dla uczniów za pracę w szkolnym Wolontariacie
- Zuzanna Babik
- Nika Borowska
- Milena Koziara
- Hubert Kędziera
- Hubert Czapla
- Wiktoria Kipa
- Kornelia Siepierska
- Hanna Nowak
- Adam Naleźny
- Piotr Naleźny
- Eryk Wałęga
- Kacper Kręzel
- Konrad Stachnik
- Justyna Nieniec
- Tymoteusz Juszczyk
- Przemysław Naleźny
- Daniel Florkiewicz
- Marcelina Smagacz
- Julia Kramarczyk
- Emilia Milas
- Ksawery Ferenc
- Dawid Kurdziel
- Paweł Kozioł
- Maria Małek
- Filip Milas
- Oliwier Juszczyk
- Mateusz Babik
- Oskar Daniek
- Paweł Cichoń
- Lena Kramarczyk
- Maja Kręzel
- Emilia Szęszoł
- Aleksandra Knych
- Dawid Wstawski
- Paulina Michoń
- Laura Nicoś
Dyplom ukończenia rocznego przygotowania przedszkolnego.
Dyplom ukończenia religii dla oddziału przedszkolnego.