GŁOWACZOWASP
  • Dziennik elektroniczny
  • Patron
  • Golgota Wschodu
  • Galeria
  • Archiwum
  • Kontakt
  • Aktualności
  • Historia
  • Hymny
  • Rada Pedagogiczna
  • Rada Rodziców
  • Samorząd Uczniowski
  • Kalendarz Roku Szkolnego
  • Dla Rodziców
  • Dokumenty
  • Podręczniki
  • Konkursy
  • Osiągnięcia
  • Nagrody i odznaczenia
  • Wzorowi Uczniowie
  • Sport w Szkole
  • Przyjaciel Szkoły
  • Wolontariat
  • Absolwenci
  • Losy Absolwentów
  • Deklaracja dostępności
  • BIP
  • Pedagog szkolny
  • Laboratoria przyszłości

e-papierosy

Informacja na temat potencjalnych zagrożeń związanych ze stosowaniem elektronicznych papierosów

ANONIMOWA SKRZYNKA NA SYGNAŁY

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPB.5012.25.2019.BK z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art. 68 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 55 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, aby wzmocnić współpracę pomiędzy szkołą a rodzicami oraz w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów podejmujemy w szkole działania wychowawcze i profilaktyczne, których celem jest m.in. utworzenie anonimowej skrzynki na sygnały.

Read more ...

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Komunikat MEN na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020  - KLIKNIJ

 

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców - KLIKNIJ

 

Ulotka dotyczaca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 - KLIKNIJ

 

Obwód szkoły

Informacja na temat obwodu szkoły: TUTAJ

CYBERPRZEMOC

Przypominam, że najbliższe spotkanie z rodzicami odbędzie się w dniu 07.04.2017 r. o godz. 16:00. Proszę o aktywny udział rodziców, gdyż na spotkaniu poruszane będą kwestie dotyczące bezpiecznego korzystania z zasobów internetu przez uczniów. Poniżej zamieszczone zostały materiały informacyjne udostępnione przez MEN.

W dniu 05.05.2017 r. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z Policjantem poświęcone w/w tematyce, a po nim spotkanie z wychowawcami. 

Read more ...

  1. Zapisy do klasy 0
  2. Spotkanie z dietetykiem

Strona 1 z 2

  • 1
  • 2