7 lutego 2023 roku o godzinie 10, do szkoły bardzo licznie przybyli dostojni goście, a byli to Dziadziowie i Babcie. Odpowiedzieli na zaproszenie swoich wnuków i zgromadzili się z okazji styczniowego Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystości pojawili się także rodzice, szczególnie mamy, które przygotowały słodki poczęstunek dla babć i dziadków.

 Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy IV – Hanna Nowak i Błażej Borkowski, a rola konferansjerów, która im przypadła – została przez nich wspaniale odegrana.

 Jako pierwsi zostali zapowiedzeni najmłodsi, czyli dzieci z oddziału przedszkolnego, którzy zaprezentowali piosenki, taniec, skecz i życzenia dla babć i dziadków. Za swoje występy zostali nagrodzeni burzą oklasków.

Po najmłodszych, konferansjerzy zapowiedzieli występ klasy I. Pierwszoklasiści wystąpili w przedstawieniu pt. ,,10 bałwanków’’, zaśpiewali wesołe piosenki z elementami tańca, a na końcu złożyli życzenia babciom i dziadziom. Za swoje występy widzowie nagrodzili ich również szczerymi brawami.

IMG 20230207 100628   IMG 20230207 090039

IMG 20230207 103250

 

Jako najstarsi wystąpili uczniowie klasy III i zaprezentowali przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek” w nietypowej, bo humorystycznej wersji. Wzbudzili wiele radości i rozbawili zebranych. Złożyli życzenia swoim babciom i dziadziom, a na zakończenie wesoło zatańczyli twista. Nic więc dziwnego, że i tym razem z zachwyconej publiczności rozległy się gromkie brawa.

Zgromadzeni Seniorzy otrzymali także własnoręcznie wykonane przez wnuki prezenty z wypisanymi życzeniami.

Na zakończenie Pani Dyrektor Anna Chudy zwróciła się do Adresatów spotkania i złożyła im życzenia. Podziękowała również wszystkim uczniom za wspaniałe występy. Słowa podziękowań skierowała również do wychowawców, którzy przygotowali swoich podopiecznych do występów.

Na zakończenie babcie, dziadkowie z wnukami i rodzicami, spędzili wspólnie czas na rozmowach przy herbatce i ciasteczkach.

Spotkanie skończyło się, goście opuszczali szkołę z uśmiechami i radością wypisaną na twarzach. Za oknami sypał lutowy śnieg, lekki mróz utrwalał biel dookoła. W sercach pozostało ciepłe wspomnienie jakże rodzinnego spotkania.

Fotografie, niemi świadkowie, opowiadają o tym, co pozostało w sercu i w pamięci.

FOTORELACJA

 

Wychowawcy klas 0 - III