OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019

I półrocze 

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

Mateusz Czerwiec

 I

 powiatowy

skok w dal 

Dawid Żarowski

 XVI

 wojewódzki

VII, IIIG chłopcy 

III 

 gminny

piłka koszykowa 

VII, IIIG chłopcy 

 II

piłka ręczna

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2017/2018

I PÓŁROCZE

Imię i nazwisko ucznia/klasy

miejsce

etap

dyscyplina

SZKOŁA PODSTAWOWA

IV-VI(dziewczęta)

II

gminny

mini piłka ręczna

IV-VI (chłopcy)

IV

gminny

mini piłka ręczna

IV-VI(dziewczęta)

III

gminny

mini piłka  koszykowa

Eliza Wałęga

II

powiatowy

bieg na 60 m

Eliza Wałęga

XXII

wojewódzki

bieg na 60 m

Oliwia Piróg

VI

powiatowy

Bieg na 60 m

GIMNAZJUM

II-III  (dziewczęta)

II

gminny

piłka koszykowa

II-III (chłopcy)

I

powiatowy

piłka nożna halowa (Turniej Mikołajkowy
w Pilźnie )

Dominika Szydłowska

III

powiatowy

skok w dal

Dominika Szydłowska

XX

wojewódzki

skok w dal

Mateusz Czerwiec

V

powiatowy

skok w dal

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

I PÓŁROCZE 

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

kl. IV- V chłopcy

IV

gminny

Mini piłka ręczna

Dawid Żarowski

kl. IV-V dziewczęta

III

gminny

Mini piłka koszykowa

Eliza Wałęga

II

powiatowy

bieg na 60 m

Eliza Wałęga

XXIV

wojewódzki

bieg na 60 m

PUBLICZNE GIMNAZJUM

kl. I-III dziewczęta

III

gminny

Piłka koszykowa

Dawid Żarowski

kl. I-III chłopcy

I

gminny

Piłka ręczna

kl. I-III chłopcy

I

powiatowy

Piłka nożna halowa - Turniej Mikołajkowy w Pilźnie

Dominika Szydłowska

I

powiatowy

skok w dal

Dominika Szydłowska

XIII

wojewódzki

skok w dal

  

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016

I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

kl. IV, VI chłopcy

I

gminny

Mini piłka ręczna

Dawid Żarowski

kl. IV, VI chłopcy

III

powiatowy

Mini piłka ręczna

kl. IV, VI dziewczęta

II

gminny

Mini piłka koszykowa

PUBLICZNE GIMNAZJUM

kl. I-III dziewczęta

III

gminny

Piłka koszykowa

Dawid Żarowski

kl. I-III chłopcy

III

gminny

Piłka ręczna

kl. I-III chłopcy

II

powiatowy

Piłka nożna halowa - Turniej Mikołajkowy w Pilźnie

  

Czytaj więcej...

 

sierpień 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
1587762
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
450
4906
9784
1548284
14361
140469
1587762

Twoje IP: 54.236.59.154
2020-08-04 02:53:57